В Чернігівській обласній психоневрологічній лікарні утримання лікарняної території є частиною лікувально-реабілітаційного процесу методом трудової та ландшафтної терапії. З 2003 року територія лікарні, закріплена за відділеннями, стала своєрідним парком, де свою творчість показують і пацієнти, і співробітники. Традиційно оцінка конкурсу утримання території поєднувалась з виставкою плодів, квітів і ремесел і проводилась до Дня Незалежності України. В цьому році, враховуючи військові дії, проведений тільки конкурс утримання території.
        Переможцями визнані відділення №№7, 11, 15, 16, 19; заохочувальними призами нагороджені відділення №№ 1, 2, 5, 6, вдячністю відзначені лікувально-діагностичне відділення і реабілітаційний центр.
        Наші дії спрямовані на подолання стигми (неправильного уявлення) до психіатрії. Територія лікарні - затишний куточок для відпочинку і спокою душі, відновлення втрачених у процесі хвороби комунікативних і соціальних навичок, відродження позитивного ставлення пацієнта до життя, родини, оточуючих.
 

Яндекс.Метрика