ЛІКАРНЯ – ДЛЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
Передала комплекти постільної білизни. За словами заступника головного лікаря Чернігівської обласної психоневрологічної лікарні з економічних питань Анатолія Третьяка, колектив закладу одностайно відгукнувся на заклик матеріально підтримати Національну Гвардію України і зібрали кошти ( середній одноденний заробіток).
Завдання цієї особливої служби – надання стаціонарної психіатричної допомоги та симптоматичного (паліативного) лікування невиліковно хворих пацієнтів (переважно  самотніх і немічних стареньких), підбір знеболюючої терапії і полегшення страждань, догляд, психологічна реабілітація, психологічна підтримка родичів на період хвороби чи втрати близької їм людини.
Для військової частини, що дислокується в Чернігові, передано постільну білизну – ковдри, простирадла, подушки, наволочки.
Загалом, як повідомила головний бухгалтер лікарні Любов Крот, майже на 54 тисячі гривень.
- Допомога вітчизняним Збройним Силам – внутрішня потреба наших лікарів, медсестер, молодших медичних сестер, кожного члена колективу закладу, - зазначив головний лікар Володимир Ященко. – Підтримка армії – захист України. Від її боєздатності залежить доля України і народу, свобода і незалежність держави, її майбутнє. Гасло «Народ і армія єдині» для працівників лікарні не просто слова, а прагнення трудовими гривнями посприяти боєготовності війська.

Ольга Чернякова.


 

 

Яндекс.Метрика