Обласні центри спеціалізованої медичної допомоги


   Центр гострих психічних та поведінкових розладів проводить якісне стаціонарне психіатричне обстеження, лікування та здійснення повного комплексу заходів медико-соціальної реабілітації осіб, які страждають на гострі психози чи загострення хронічного психозу. Складається з двох психіатричних відділень:

 • Відділення №1 (чоловіче)
 • Відділення №6 (жіноче)

   Завідувач: Берлог Таїсія Петрівна


   Центр стаціонарної реабілітації (медичної та соціальної) проводить стаціонарне психіатричне обстеження осіб, у яких є ознаки загострення хронічного психозу. Функціонує на базі п'яти відділень:

 • Відділення №2 (жіноче)
 • Відділення №5 (чоловіче)
 • Відділення №9 (чоловіче)
 • Відділення №10 (жіноче)
 • Міжрайонне відділення №17 в м.Семенівка

   Завідувач: Марсова Наталія Василівна


   Центр для лікування хворих з порушеними соціальними зв'язками проводить стаціонарне обстеження та лікування осіб, що втратили соціальні зв'язки. Функціонує на базі одного відділення:

 • Відділення №3.

   Завідувач: Стремецька Тетяна Михайлівна


   Центр по наданню допомоги пацієнтам похилого віку проводить психіатричне обстеження осіб літнього, передстаречого та старечого віку, які мають ознаки гострих психозів чи загострення хронічного психозу. Функціонує на базі двох відділень:

 • Відділення №12
 • Відділення №16

   Завідувач: Прядко Ольга Вікторівна


   Центр порушень психічного розвитку (дитячо-підлітковий) призначений для стаціонарного обстеження та лікування дітей та підлітків (від 4 до 18 років) з ознаками порушень психічного розвитку. Функціонує на базі одного відділення:

 • Відділення №14.

   Завідувач: Лук'янчук Лариса Віталіївна


   Центр лікування психосоматичних розладів, неврозів, межових та кризових станів проводить стаціонарне психіатричне, патопсихологічне та психологічне обстеження осіб, які мають клінічні ознаки психосоматичних розладів, неврозів, межових або кризових станів. Функціонує на базі одного відділення:

 • Відділення №15.

   Завідувач: Скрипник Валентин Іванович


   Центр стаціонарної наркологічної допомоги призначений для хворих на психічні та поведінкові розлади внаслідок вживання психоактивних речовин та психічно хворих з тяжкою супутньою соматичною патологією. Складається з двох відділень об'єднаних за функціональним принципом:

 • Відділення №7
 • Відділення №19
 • Відділення №20

   Завідувач: Попович Олександр Миколайович


   Діагностично-лікувальний центр призначений для надання консультативної, лікувально-діагностичної допомоги хворим з психічними розладами за напрямами: терапія, хірургія, офтальмологія, гінекологія, стоматологія, неврологія; проведення патопсихологічного обстеження пацієнтів, здійснення рентгенологічного обстеження стаціонарних хворих в рентгенологічному кабінеті та в блоці інтенсивної терапії; надання фізіотерапевтичного лікування на базі Центру та в інших центрах лікарні; виконання клініко-лабораторних та бактеріологічних досліджень хворих стаціонару; виконання функціонального обстеження: ультразвукового, електрокардіографічного, електроенцефалографічного, спірографічного.

   Завідувач: Панченко Олександр Анатолійович


   Центр амбулаторно-консультативної та реабілітаційної допомоги складається з диспансерного відділення та денного стаціонару.

   Диспансерне відділення надає амбулаторну психіатричну допомогу населенню області, до якої входять спеціалізована лікувально-діагностична та соціально-відновлювальна допомога хворим, що страждають на психічні розлади в амбулаторних умовах, а також проведення амбулаторної лікарсько-трудової, військово-лікарської та інших експертиз (крім судово-психіатричної).

   Денний стаціонар для психічно хворих є проміжною ланкою між амбулаторним та стаціонарним лікуванням, та призначений для надання допомоги хворим, стан яких не потребує цілодобового нагляду та лікування, але які мають потребу в лікувально-діагностичній допомозі у денний час за об'ємом та інтенсивністю наближених до стаціонарних.

   Завідувач: Шуба Богдана Орестівна


   Центр інфекційної патології проводить стаціонарне психіатричне обстеження осіб, які страждають на інфекційне захворювання або туберкульоз легень і у яких виявляються ознаки психічних та поведінкових розладів, загострення хронічного психозу, інші психічні та поведінкові розлади. Складається з двох відділень:

 • Відділення №8
 • Відділення №11

   Завідувач: Лисий Віталій Іванович


Яндекс.Метрика